کد خبر: 3661 | تاریخ : ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - 11:18

چقدر شما پستید!


 
به سوالات زیر پاسخ دهید و جوایز زیر را از امیر قطر تحویل بگیرید.
یک دستگاه واحد مسکونی در لندن، یک دستگاه لکسوس، ۱۰ میلیون ریال قطری، حقوق ماهیانه تا ابد، صرف ناهار در روز جمعه در دیوان امیری به همراه امیر قطر
 
لازم به ذکر است اگر امیر قطر از تحویل این جوایز به شما امتناع کرد، به خودم بگویید تا دعوایش کنم.
 
سوال۱- وزیر دولت احمدی نژاد واریز ۳ میلیارد به حساب همسرش را حق مشاوره خواند. کدام گزینه بهترین واکنش را به این خبر داشته است؟
الف) احمدی‌نژاد: چه خبرتونه؟ چه خبرتونه؟ من از شما می‌پرسم آیا اشکال داره که یه آقا از همسرش به خاطر زحماتی که می‌کشه یه تقدیر جزیی بکنه؟ آیا مشکل کشور ما الان اینه؟
ب) دختری خطاب به یک پسر: من این همه بهت مشاوره میدم، ولنتاین باز هم می‌خوای خرس بخری خسبس؟
ج) پسر خطاب به دختر: ۳میلیارد گذاشتم تو گاو صندوق داره روپایی می‌زنه. بریم؟
د) احمدی‌نژاد: ببخشید این رو یادم رفت. زنده باد بهار. زنده باد ایران. زنده باد دولت پاک‌دست.
 
سوال۲- دویچه وله: «‏کشف یک ماهی در خوزستان که دست و پا دارد، راه می‌رود، قادر به بازسازی اندام خود است و می‌خندد.» کدام گزینه بهترین واکنش را به این خبر داشته است؟
الف) دختر مشاوره دهنده سوال بالا: حتماً روپایی هم می‌زنه؟! مواظب باشید رکب نخورید یه وقت دوستان. از تجربیات دیگران استفاده کنید.
ب) دکتر ولایتی: از آن ماهی‌هایی یاد بگیرید که وقتی می‌بینند مملکت با مشکل بی‌آبی روبه‌روست، آب را بی‌خیال شده، لنگ می‌بندند و در خشکی با لبی خندان تردد می‌کنند. حتی خودشان را بازسازی می‌کنند و خرج روی دست سیستم درمانی کشور نمی‌گذارند. خجالت بکشید!
ج) یک ایرانی عصبانی: اگه چیز خنده‌داری هست بگو ما هم بخندیم.
د) جواد خیابانی: آقای ماهی یا خانم ماهی! خب قطعاً ماهی یا آقا هست یا خانم. بگذریم. ماهی عزیز! فقط کم مونده تو به حال و روز ما بخندی. چرا اینقدر به این مردم بی‌احترامی می‌کنی؟ چرا بهشون اهانت می‌کنی؟ شما چه کاره‌اید؟ شما ماهی این مردمید. این مردم دارن مالیات میدن. درسته شاید با سختی زندگی می‌کنن ولی با شرف زندگی می‌کنن. مردم ما نون‌شون رو با همسایه‌ قسمت می‌کنند. شما چه کردید آقا؟ یا خانم. قطعاً.
ه) کیهان: دویچه وله؟ چشمم روشن. آن ماهی خودفروخته‌ای که خوراک رسانه‌های بیگانه را تأمین می‌کند باید فوراً تبدیل به قلیه‌ماهی شود.
 
سوال۳- رئیس پژوهشکده تاریخ معاصر: «آن‌هایی که فرمول کوکاکولا را نمی‌دهند چه طور می‌خواهند به ملت‌ها کمک کنند؟!» بهترین واکنش گزینه است؟
 
الف) واقعاً رئیس شرکت کوکاکولا باید یک روز جوابگوی این همه ظلم و ستم باشد. تو یک بیزینس راه‌اندازی کردی درست. چرا فرمولش رو در اختیار عموم مردم جهان قرار ندادی نامرد؟ شاید یکی دلش بخواهد محصول تو را کپی کند، نباید فرمولش را داشته باشد؟ چقدر شما پستید!؟ برو بمیر!
ب) خودت را ناراحت نکن ما هم فرمول پراید را بهشان نمی‌دهیم تا بسوزند.
ج) درست است کوکاکولا فرمول را نمی‌دهد ولی ضعف اصلی متوجه مجامع به اصطلاح بین‌المللی است که قدرت آن را ندارند که فرمول نوشابه را با پس‌گردنی از رئیس کوکاکولا بگیرند.
د) تمام موارد

 

عضویت در کانال تلگرام بی قانون آنلاین

ارسال دیدگاه شما

  • دیدگاه های ارسالی، پس از تایید مدیر سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی باشند منتشر نخواهد شد.