کد خبر: 3650 | تاریخ : ۱۳۹۷/۱۱/۳ - 14:01

بچه فالوئرشو با خودش میاره!

این بچه های امروزی رو دیدید؟ البته منظورم اوناییه که هنوز به دنیا نیومدن! ممکنه بگید اونا رو که نمیشه دید که باید بگم اگر فعالیت مناسبی در اینستاگرام داشتید می تونستید ببینید. 
ماجرا از این قراره که پدر مادرای امروزی خیلی آدمای تیزی هستن و حواسشون به همه چی هست. انقدر که از سه رخ بچه تو عکس سونوگرافی می فهمن که آنِ بازیگری داره و مارلون براندوی خاورمیانه داره به دنیا میاد! حالا چهره هم اگه تار افتاد و معلوم نبود، لگد! از روی نحوه ی لگد زدن می فهمن این بچه ستاره ی فیلمای رزمی میشه! اصلا جکی چان هم از همین جاها شروع کرد و رسید به مناطق آزاد!
خلاصه طی مراسمی با شکوه پیج جنین خاصشون رو راه اندازی کرده و با گذاشتن کپشن های از زبان خود جنین مرز های خلاقیتو کیلومتر ها جابجا می کنند. به این ترتیب بچه در خانواده ای مجازی چشم به جهان می گشاید! البته فعلا یه پیجه که بعدا دست و پا در میاره، حالا درنیاورد هم مهم نیست، مهم فالوئره که تو ۹ ماه طلایی به خوبی جمع شده! سفره ی تبلیغات پیش بینی فوتبال و اکستنشن هم که پهنه! راحت هزینه ی سیسمونی در میاد! حتی دیده شده از زبان بچه ی یک ماهه استوری میذارن این لینکو بکشید بالا عشقا! در صورتی که اون بچه تو یه ماهگی که هیچ تا ده سال بعدش باید تلاش کنه دماغشو بکشه بالا! ولی خب مهم نیست این چیزا مهم اینه بچه کسب درآمد کنه و آماده شه برای رقابت های بزرگ تر. اصلا قدیمیا همین چیزا رو می دیدن می گفتن بچه روزیشو با خودش میاره! واقعا تا کجا ها رو که نمی دیدن!

عضویت در کانال تلگرام بی قانون آنلاین

ارسال دیدگاه شما

  • دیدگاه های ارسالی، پس از تایید مدیر سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی باشند منتشر نخواهد شد.