کد خبر: 3647 | تاریخ : ۱۳۹۷/۱۱/۳ - 14:01

به مناسبت روز جهانی بغل کردن شناخت شخصیت افراد از روی بغل کردن‌شان

روان‌شناسان بر آن شدند تا بار دیگر به تحلیل شخصیت افراد بنشینند و در این ایام خجسته‌ جهانیِ بغل کردن، ببینند انواع بغل چیست و هرکس با توجه به روش و نوع و نیت بغل کردنش، چه شخصیتی دارد؟ چون بغل کردن هم مثل دوستی، انواع مختلفی مثل: دوستانه، همینجوری، اجتماعی، مادرانه و ملی، میهنی دارد.

بغل کردن فوتبالی

بغل کردن فوتبالی خب طبیعتا متعلق به فوتبالیست‌هاست و تا جایی که منجر به شادی بعد از گل و قهقهه‌های بعد از شادی نشود، بلامانع است. افرادی که از این نوع بغل استفاده می‌کنند، اگر فوتبالیست باشند که هیچ، روان‌شناسان هم مشکلی ندارند. اما اگر فوتبالیست نبودند افرادی برون‌گرا، اهل شوخی‌دستی، مهربان و انعطاف‌پذیر هستند.

بغل کردن دوستانه

این نوع بغل کردن از ساده‌ترین و عمومی‌ترین بغل‌هاست. حکم سیب‌زمینی سرخ‌شده داخل منوی غذا را دارد که هم طرفداران زیادی دارد و هم در تمامی رستوران‌ها و فست فودی‌ها و اکبر‌جوجه و رستوران لبنانی و فرانسوی و مراکشی و هندی و گیلانی هم پیدا می‌شود.

افرادی که معمولا به صورت دوستانه دیگران را بغل می‌کنند، افرادی محتاط، سیّاس، منطقی و کم‌حرف و اهل زُل‌زدن هستند. یعنی بغل‌شان دوستانه است ولی تشخیص نیت‌شان با کرام‌الکاتبین.

بغل کردنی که با دیالوگ «تو هم مثل دخترم/پسرم هستی» همراه است

برخلاف ظاهر آرامش اما این از پرمخاطره‌ترین بغل‌هاست؛ چرا که فرد بغل‌کننده با گفتن جمله کلیدیِ «تو هم مثل دختر یا پسر خودمی»، چنان اعتمادی به شما می‌دهد که رابین‌هود هم نمی‌توانست بدهد. روان‌شناسان هم خجالت می‌كشند بیشتر توضیح دهند، فقط اینکه این افراد دارای شخصیتی ندار، بسیار صمیمی، علاقه‌مند به کارهای گروهی و غیرقابل اعتماد و دمدمی مزاج هستند.

بغل کردن مادرانه

این بغل کردن نقطه مقابل بغلِ موردِ قبل است. فقط دقت داشته باشید که اسمش مادرانه است وگرنه از لحاظ شخص، قائم به مادر نیست و پدر هم می‌تواند این بغل را انجام دهد. بغلی امن و راحت و جادار و آرام. تنها بدی‌اش این است که باید رعایت کنید بوی سیگار ندهید وگرنه به بغل مورد بعد تبدیل می‌شود. افرادی که از این بغل استفاده می‌کنند، بسیار مهربان و حامی و قند و عسل هستند.

بغل از روی کینه و مصلحت

این بغل هنگامی رخ می‌دهد که یا افراد با هم خصومت دارند ولی به لحاظ شرایط مجبورند همدیگر را تحمل و بغل کنند یا افراد در جمعی قرار گرفته‌اند و یک‌سری ناگفته‌ها را باید به هم بگویند و تحت یک بغل این کار را انجام می‌دهند. اگر هم یک بار به چپ بغل کردند و یک بار هم به راست، بدانید مشکلات بین این افراد ریشه‌ای است و هی دارند تیکه بار هم می‌کنند. این دسته دارای شخصیتی کاورکننده، کینه‌ای، عفریته و زودرنج هستند.

بغل کردن مجازی

این بغل کردن معمولا در حد لفظ است ولی اینکه آیا واقعا در حد همین لفظ هم باقی بماند یا نه محل اختلاف است! یعنی بستگی به شرایط دارد. یک موقعی منجر به ازدواج می‌شود، یک موقعی در حد دایرکت می‌ماند و یک موقعی هم تهش یک جاده چالوس ساده است. این افراد معمولا از تنهایی مفرط رنج می‌برند ولی دارای شخصیتی سمج، اجتماعی و کمی دروغگو هستند.

بغل کردن بهداشتی

این یکی با بقیه بغل‌ها خیلی فرق دارد. یعنی اصلا هدف همه چیز هست به جز بغل کردن. معمولا افراد وسواسی اهلش هستند. به این صورت که به محض ورود به یک جمع یا محیط برای اینکه مجبور نباشند با بقیه دست بدهند یا روبوسی کنند، سریع خود را مثل گونی برنج در بغل طرف مقابل رها می‌کنند تا از روی لباس و دستکش قال قضیه را بکنند و خلاص.

این افراد دارای شخصیتی اذیت، وسواسی، پایبند به اصول بهداشتی و خوش‌فکر هستند که در هر شرایطی تهدیدها را به فرصت تبدیل می‌کنند.

بغل کردن مصنوعی

بغل‌کننده‌های مصنوعی، معمولا مخاطب‌شان انسان نیست. حتی حیوان هم نیست. در حد همان بالش و عروسک و گوشی و این وسایل جانبی است. فرد بغل‌کننده در این روش به چنان قدرتی در تصور رسیده که با بغل کردن مثلا بالش، مرزهای تخیل و بغل کردن را همزمان درمی‌نوردد و هرکاری که شما در سایر بغل‌ها نمی‌توانستید انجام دهید، او به طرفه‌العینی انجامش می‌دهد و به ریش همه ما هم می‌خندد. خصوصیات بارز این افراد رویایی بودن و بالا بودن سطح فانتزی و دوستدار تنهایی بودن‌شان است.

عضویت در کانال تلگرام بی قانون آنلاین

ارسال دیدگاه شما

  • دیدگاه های ارسالی، پس از تایید مدیر سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی باشند منتشر نخواهد شد.