کد خبر: 3626 | تاریخ : ۱۳۹۷/۱۰/۹ - 13:38

شبا به یاد تو همش خوابای رسمی می بینم!

طبق تجربیات شخصی و تحقیقات میدانی، خواب هایی که می بینیم معمولا از سه بخش تشکیل شده اند:

بخش اول: رسمی

این قسمت مربوط به فضای کاری یا تحصیلی شماست. یعنی با کلی بدبختی خودتان را خواب کرده اید تا از شر روزمرگی خلاص شوید اما می‌بینید که در خواب هم رهای‌تان نمی کنند. ای کاش بعضی‌ها این حجم از وفاداری را بیاموزند!

مثلا شما یک کارمند طفلی هستید که همیشه سه ماه حقوق عقب‌افتاده دارید. اما ناگهان در روز اول ماه اس‌ام‌اس واریز حقوق را می‌بینید! آن هم با درصدی افزایش به دلیل افزایش قیمت‌ها! در این لحظه حساس کنونی، اگر به روح اعتقاد داشته باشید، قطعا می‌فهمید که در خواب سیر می‌کنید و جسم‌تان از این مورد اصلا خبر ندارد!

یا مورد دیگر، شما برای کاری اداری از خانه خارج می‌شوید. مترو خلوت بوده و درب قطار دقیقا مقابل بینی شما باز می‌شود. در اداره یک کارمند خوش اخلاق همان اول کار آن امضای آخر لعنتی را می‌زند! آن هم در حالی که همه سیستم ها وصلند! در این زمان اگر یک شهروند حرفه‌ای باشید، می دانید که کار اداری شوخی نیستش! پس می‌فهمید در خواب سیر می‌کنید.

مرحله دوم: رنگی

این بخش برخلاف قبلی که مربوط به کار و این ها بود، در ارتباط با همکار، همکلاس، همسایه و این‌هاست! البته همیشه هم طرف یک شخص حقیقی نیست. گاهی صرفا زاییده ذهن نه‌چندان پاک شماست! در این زمان شما همان شخصی را که بسیار دوستش دارید با ظاهر مورد پسندتان می‌بینید که با لبخند نزدیک‌تان می‌شود. در حالی که به طور معمول محل سگ که البته فحش هم نیست به شما نمی‌گذارد! آن‌قدر نزدیک می‌شود که فکر می کنید پای نت‌ورک مارکتینگ در میان باشد و قصد جذب‌تان را دارد! اما این‌طور نیست، او شما را به خاطر خودتان می‌خواهد! البته اینکه چیزی هم ندارید که به خاطر آن بخواهد بی‌تاثیر نیست. اینجاست که مطمئن می‌شوید خواب می‌بینید. پس با خوشحالی چشماتونو رو هم می‌ذارید و اونو به یادتون میاریدو... که خب بهتر است بخش رنگی را پایان داده و به بخش‌های سیاه و سفید بپردازیم!

بخش پایانی: رزمی

بدترین، به یادماندنی‌ترین و تعبیرشدنی ترین قسمت هر خواب!

معمولا با صدای: با نام و یاد خدا داوطلبان دفترچه عمومی را برداشته... در این شرایط شما خودتان را می‌زنید که آقا من اصلا کنکور ندارم! ولی بی‌فایده است و باید بدهید آزمون را!

در ادامه با دخالت برادران تنومند بخش رنگی، رزم‌تان تداوم می‌یابد. حالا هی بهشان بگویید که طرف را بدون برادر تخیل کرده اید مگر باور می‌کنند؟ باید بخورید کتک‌ها را!

در آخرین لحظات در حالی که چند ثانیه به آلارم موبایل‌تان مانده، لگدزنان جیغ کشان از خواب می‌پرید! به شدت دوست دارید حرکات رزمی‌تان را بر سر گوشی خالی کنید اما با یادآوری قیمت‌ها خودتان را کنترل می‌کنید. نفس عمیقی کشیده و بخش رسمی روزتان را آغاز می‌کنید.

 
عضویت در کانال تلگرام بی قانون آنلاین

ارسال دیدگاه شما

  • دیدگاه های ارسالی، پس از تایید مدیر سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی باشند منتشر نخواهد شد.