کد خبر: 3585 | تاریخ : ۱۳۹۷/۸/۲۶ - 17:25

اسمت که چنگیزه اونم بذار عسل!

پس از دسته بندی دقیق و علمی افراد از روی ماه تولد، در روزهای اخیر شاهد افتخاری دیگر هستیم! بله! شخصیت شناسی از روی اسم افراد! این موج بر اثر درایت یک ادمین بسیاااار خلاق که برای اسامی ملت ویژگی‌های جذاب می‌نوشت آغاز شد. خلاصه که در هفته گذشته دور پروفایل هر کی قرمزی می‌شد، پس از باز کردن با یک گل سر پایین همراه با چند ویژگی چشم‌گیر نام مبارک‌شان مواجه می شدیم! ادمین با درایت هم پس از ساعاتی پرایوت کرد و بدین وسیله چند کیلویی فالوور جمع کرد و با تبلیغات پیش‌بینی بازی‌ها روزگار می گذراند.

اما نکته جالب در این خصوص این است که همه اسم ها دارای ویژگی‌های لطیف اند! مثلا طبق بررسی‌های دقیق‌مان از این پیج، یک چنگیز هم می‌تواند شیرین باشد!

با این اوضاع اصلا دور از انتظار نیست در آینده شاهد دسته بندی‌های دقیق‌تر هم باشیم. مثلا همین پلاک‌های زوج و فرد! به این صورت که شما یک پلاک زوجی شیطون و شاد و براساس کلمه ی زوج قطعا متعهد همراه با قلب قرمزید! یا مثلا یک پلاک فرد تنها در آستانه فصلی سرد و مغرورید. سینگل فور اور همراه با ایموجی تاج! اینجاست که شاهد شیطنت‌هایی با دستکاری پلاک‌ها خواهیم بود. به این صورت که با اضافه کردن دندانه به دو از متاهل و متعهد به مرد تنهای شب تبدیل می‌شوید و باقی ماجرا!

خلاصه که با این شرایط شما با هر که بخواهید آشنا شوید، ابتدا باید یک سری سوال از دسته‌جات طرف طرح کنید و یک مداد مشکی نرم هم به او بدهید و منتظر بمانید که به هم می‌خورید یا خیر!

مشکل دیگری که این روند ایجاد می‌کند تناقض‌های بنیادی است. به طور مثال شما در حالی که در دسته آبان ماهی‌های مغروری که ارتفاع چشمان‌شان زیاد است، قرار داری، همزمان یک فرامرز خاکی هستی که بزرگترین ایرادش مهربانی زیادش است!

خلاصه که شخصیت‌شناسی‌های‌تان را کمترش کنید. اسامی را جناحی نکنید! نام‌مان را پدرمان انتخاب کرد، نام خانوادگی را پدربزرگ‌مان، ویژگی‌های‌مان را هم ادمین‌های خلاق اینستاگرام!

عضویت در کانال تلگرام بی قانون آنلاین

ارسال دیدگاه شما

  • دیدگاه های ارسالی، پس از تایید مدیر سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی باشند منتشر نخواهد شد.