کد خبر: 3300 | تاریخ : ۱۳۹۷/۳/۲۳ - 12:17

ما باردارهای ابدی

نسل دایناسورها و سوسک‌های نجات یافته از انفجار اتمی هیروشیما هم منقرض شد ولی نسل کسانی که تا یک دختر چاق می‌بینند می‌پرسند «بارداری؟» هنوز منقرض نشده. متاسفانه در کشور ما این گونه نه تنها نادر نیست بلکه در همه مناطق شهری و روستایی به وفور یافت می‌شود. آن‌ها در کوچه‌ها یا مغازه‌ها کمین کرده و به محض دیدن طعمه به آن حمله‌ور می‌شوند و با یک سوال که ظاهرا از روی مهربانی است، آن را نابود می‌کنند. آن‌ها همچنین گاهی خود را در پوشش فامیل یا همسایه به طعمه نزدیک می‌کنند.

به همین دلیل لازم دانستیم یک سری راهکار برای مقابله با این گونه‌های وحشی پیشنهاد دهیم. اگر خودتان هم وحشی هستید، وارد مبارزه شوید. در چشمانش زل بزنید و در پاسخ سوالش بگویید «آره ولی بارم سنگین‌تر از بار حماقت تو نیست». اگر ادامه داد، وارد فاز فیزیکی شوید، خودتان دیگر بقیه‌اش را بهتر بلدید.

اگر حساس اما بی‌سر و زبان هستید از خجالت آب شوید و برگردید خانه. بعد، شب تا صبح گریه کنید و غذا و همه چیزهای خوشمزه دنیا را به خودتان زهرمار کنید. با خودتان بگویید «تقصیر منه که چاقم که اون فکر کرده باردارم» انقدر گریه کنید تا بمیرید.

اگر نه مثل اولی و نه مثل دومی هستید موضوع را به چربی‌های شکم‌تان حواله کنید و زندگی را کما‌فی‌السابق ادامه دهید و هرماه با شکم بزرگ‌تر، از جلوی طرف رد شوید تا خیالش راحت شود مراحل بارداری‌تان انقدر خوب پیش می‌رود که بچه به این زودی‌ها خیال بیرون آمدن نداشته و دارد همان‌جا به رشدش ادامه می‌دهد.

عضویت در کانال تلگرام بی قانون آنلاین

ارسال دیدگاه شما

  • دیدگاه های ارسالی، پس از تایید مدیر سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی باشند منتشر نخواهد شد.