کد خبر: 3176 | تاریخ : ۱۳۹۷/۲/۳۰ - 16:41

برادر که داشته باشی

برادر که داشته باشی همیشه یک نفر مثل کوه پشتت است، منتظر است وسط غذا خوردنت نفس بکشی تا این‌طور برداشت کند که سیری و می‌تواند بقیه‌ غذایت را بخورد. برادر که داشته باشی تمام غم‌های دنیا را فراموش می‌کنی، غصه‌ات می‌شود راحت شدن از دست لگد پرت کردن‌های شوخی شوخی نوجوانی‌اش که جدی جدی به وسط شکم اصابت می‌کنند.

برادر که داشته باشی شب‌ها سر راحت روی بالش میگذاری ولی به جای عروسک برای تفنگت لالایی می‌خوانی، تازه آن هم یواشکی که نشنوند و مسخره‌ات نکند.

برادر که داشته باشی بی‌نیازی از محبت دیگران را می‌آموزی، وقتی مادرت برای پسر قندعسلش که قرمه‌سبزی هوس کرده پنج کیلو سبزی را دوساعته پاک و ساتوری و سرخ می‌کند ولی برای تو تره هم خرد نمی‌کند.

برادر که داشته باشی اصلا دلت نمی‌خواهد هیچ دوست دیگری داشته باشی، به همه دوست‌هایت به چشم زن برادری نگاه می‌کنی، بعد که فهمیدی آن‌ها هم روی برادرت کراش دارند، از زندگی‌ات حذف‌شان می‌کنی دخترهای بی چشم و رو را. برادر که داشته باشی خیالت از بابت همه چیز راحت است، چون هر وقت در هر زمینه‌ای از او مشورت بخواهی، می‌گوید مهم نیست!

برادر که داشته باشی همه دنیا از تو می‌ترسند، چون خودت اخلاقت مثل پسرها شده و می‌زنی لت و پارشان میکنی. برادر که داشته باشی یعنی همه عظمت کوه، وسعت جنگل و بخشندگی دریا در وجود یک نفر جمع شده و فقط منتظر است که تو از او چیزی بخواهی، آن‌وقت همه توانش را جمع می‌کند و با صدایی رسا فریاد می‌زند: «به من چه بابا، دارم موزیک گوش می‌دم. برو بیرون!».

عضویت در کانال تلگرام بی قانون آنلاین

ارسال دیدگاه شما

  • دیدگاه های ارسالی، پس از تایید مدیر سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی باشند منتشر نخواهد شد.