کد خبر: 2757 | تاریخ : ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - 17:18

جوش‌ها و آدم‌ها

پزشکان معتقدند جوش‌ها فریاد بدن هستند و می‌توانند نشانه‌های مهمی از یک بیماری پنهان باشند. بنده اما معتقدم اهداف جوش‌ها خیلی مهم‌تر از این مسائل پیش پا افتاده است. آن‌ها قصد دارند شما را در لحظات سرنوشت‌ساز زندگی یاری کنند.

مثلا اگر رویای استخدام در یک شرکت درجه یک را داشته باشید، آن‌ها طوری مثل قارچ روی تمام صورت‌تان رشد می‌کنند که در همان اولین دیدار حال مصاحبه‌کنندگان را به هم بزنند و شما را از شر هر روز ساعت هفت صبح بیدار شدن و کلا زندگی کارمندی خلاص کنند. این موجودات زشت و چاق بر خلاف ظاهر چرک‌شان دل خیلی مهربانی دارند اما فن بیان‌شان ضعیف است.

مثلا یک دفعه از نوک ببینی بیرون می‌پرند و می‌گویند: «سلام، میدونستی آخر این هفته بله برون دخترخالته؟ نامردا میخوان تا روز آخر به کسی نگن» و تا چند روز پس از بله برون همراه شما رشد می‌کنند تا یک زمان احساس نکنید از عروس یا داماد خوشگل‌تر بوده‌اید و دل‌تان بسوزد. این موجودات مهربان حتی با افزایش سن و سال هم شما را رها نمی‌کنند و همچنان در مناسبت‌های مختلف به دیگران یادآوری می‌کنند که شما هنوز جوانید و جوش غرور جوانی می‌زنید.

هر چند که شما هر روز جلوی او غرورتان را می‌شکنید، زانو می‌زنید و التماس می‌کنید که تو رو خدا دیگه بس کن اما او هنوز احساس می‌کند که شما دچار کبر و غرور هستید و تا از شما انسانی متواضع و افتاده (در بغل فرشته مرگ) نسازد بی‌خیال نمی‌شود. اصلا دکترها اشتباه می‌کنند، جوش‌ها فریاد بدن‌تان نیستند، نشانه‌هایی از طرف روح‌تان هستند تا شما به‌غیر از روح دیگران کمی هم جلوی آینه یادی کنید از توی روح خودتان و جوش‌های‌تان.

عضویت در کانال تلگرام بی قانون آنلاین

ارسال دیدگاه شما

  • دیدگاه های ارسالی، پس از تایید مدیر سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی باشند منتشر نخواهد شد.