کد خبر: 2750 | تاریخ : ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - 12:37

خشونت علیه زنان با گلبرگ و شیر اضافه

چندی پیش کارشناس شبکه تابان یزد شارژر به دست، داشتند راهکارهایی برای زندگی بهتر ارائه می‌دادند. این خانم برخلاف زهرا آیت‌اللهی، با لبخندی ملیح و شاد و خیلی صورتی‌طور، روش‌های شارژ همسر را به بانوان یاد می‌دادند.

مواد لازم: دو عدد پای شوهر، مقداری گلبرگ رز ترجیحا قرمز، حالا میکس صورتی و‌ سفید هم بود عیبی ندارد. یک تشت آب ولرم. درصورتی که توان مالی‌اش را دارید یا حتی توانش را ندارید اما می‌خواهید خیلی دیگر کولاک کنید، می‌توانید از شیر هم استفاده کنید. فقط خانم‌‌های عزیز دقت بفرمایید شیر ولرم باشد.

اگر خدایی نکرده پای شوهرتان را در شیر سرد گذاشتید، هرچه دیدید از چشم‌ خودتان دیدید و ممکن است به جای اینکه شارژ شود، بدتر باطری خالی کند. ایشان با خوشحالی وصف‌ناپذیری خاطرنشان کردند از نمک دریا هم‌ می‌شود استفاده کرد اما‌ مواظب باشید هنگام اضافه کردن نمک، شیر نَبُرَد. گلاب هم خوب است. بوی بد پای همسرتان را از بین می‌برد و باعث تداوم عشق و وفاداری و تنظیم دمای کانون خانواده می‌شود. فقط وقتی همسرتان تازه‌ از سر کار آمده، این کار را نکنید چون ممکن است قوه بویایی‌تان را در راه تحکیم خانواده از دست بدهید.

خانومم دقت داشته باشید حتما هم نباید شوهرتان جانی دپ یا امیر آقایی باشد. هرچه که بود اعم از معتاد، بیکار و مشکل‌دار و سایر موارد، شما به‌عنوان همسرش وظیفه دارید پاهایش را در تشت گلِ پرپر مورد نوازش و عنایت قرار دهید. تازه خود کارشناس محترم برنامه در کنار رز پرپر از مسائل دیگر هم فروگذار نکردند ولی شما فعلا زیاده‌روی نکنید که یک وقت خدایی نکرده وسط شارژ، موتورش نسوزد.

در آخر اینکه این نسخه هم‌ مثل تمام کارهای دیگر نیاز به صبر و پشتکار دارد. این‌گونه نباشید که تا همسرتان موی‌ شما را کشید و با صورت روی کفپوش پهن‌تان کرد، مایوس شوید و زندگی را از شارژ بکشید بیرون!

قشنگ بلند شوید و موهای‌تان را صاف کنید، به صورت‌تان هم آبی بزنید که هنگام شارژ، خونی نباشد. دست به کار شوید تا جادوی عشق را در زندگی‌خود ببینید. اگر هم تاثیرش را ندیدید، مقصر خودتان هستید. یا شیرش کم‌ بوده یا گل‌ها پلاسیده بوده. وگرنه که این روش ردخور ندارد و با همین تکنیک الان مدت‌هاست دادگاه‌های خانواده مگس می‌پرانند.

عضویت در کانال تلگرام بی قانون آنلاین

ارسال دیدگاه شما

  • دیدگاه های ارسالی، پس از تایید مدیر سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی باشند منتشر نخواهد شد.