کد خبر: 2595 | تاریخ : ۱۳۹۶/۱۰/۸ - 23:13

عاقبت فشار لاریجانی بر احمدی نژاد

کیهان نوشت: «ائتلاف مدعیان اصلاح‌طلبی و اعتدال و شبه‌اصولگرایی، تقریبا این شأن نظارتی را تعطیل کرده و مجلس را به میزان زیادی از موضوعیت انداخته‌اند. چنین کارکردی در دهمین سال ریاست آقای علي لاریجانی، یک پسرفت حتی در مقایسه با نوع تعامل سختگیرانه تیم وی در قبال دولت نهم و دهم است. همه این ناکارآمدی‌ها، پای رییس ‌مجلس و ائتلاف همسو با وی نوشته خواهد شد».
خب دیگه چه خبر؟ خوبید؟ خانواده خوبن؟ از هوای تمیز زمستانی لذت می‌برید؟ لذت ببرید که دوباره از فردا آلوده میشه. فقط زیاد اکسیژن مصرف نکنید، چون ظاهرا ریه‌ها دیگه به آلودگی عادت کرده و اکسیژن بیش از حد یه جورایی کار آمپول هوا رو میکنه و کار دست آدم میده.
به جز اون چه خبر؟ اوضاع اقتصادی خوبه؟ قدر تخم مرغاتون رو ميدونین؟ اصلا میدونستین دانشمندها جدیدا کشف کردن که هر خانواده اگه دسته جمعی بیشتر از یک تخم مرغ در هفته مصرف کنن خطر ابتلا به بیماری‌های کبدی توشون زیاد میشه؟ پس میبینین که هیچ گرونی‌ای بی‌حکمت نیست.
از ترافیک چه خبر؟ هنوزم معتقدان حمل و نقل عمومی راه مناسب‌تری برای رفتن به محل کار نیست؟ چی؟ ميترسین دستتون تو مترو و اتوبوس برعکس تا بشه؟ اشکال نداره که. هزینه گچ گرفتن از استهلاک ماشین که بیشتر نیست. ای بابا، بیمه سلامتتون لغو شده؟ خب نظری ندارم.
ولی همه این مشکلات فدای سرتون. عوضش الان میدونین که به دولت سخت گرفته نمیشه و مثل دولت نهم و دهم نیست که مجلس مدام به دولت سخت بگیره و فشار بیاره و دولت هم از شدت سختگیری‌های مجلس کلافه بشه، یه مقدار از مردم همراهی بخواد و مجبور بشه هر ماه قیمت همه چیزو سه برابر کنه!

 
عضویت در کانال تلگرام بی قانون آنلاین

ارسال دیدگاه شما

  • دیدگاه های ارسالی، پس از تایید مدیر سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی باشند منتشر نخواهد شد.